-
Bakery tote/ storage bag
Regular price $10.00 USDRegular priceUnit price per -
Pear slices (3 pieces)
Regular price $8.00 USDRegular priceUnit price per -
Play food - Whole wheat baguette
Regular price $8.00 USDRegular priceUnit price per -
Play food - Whipped cream (2 pieces)
Regular price $8.00 USDRegular priceUnit price per -
Lemon slices (3 pieces)
Regular price $7.00 USDRegular priceUnit price per -
Swedish Pancake recipe
Regular price $7.00 USDRegular priceUnit price per -
Play food - Triangle sesame cracker
Regular price $5.00 USDRegular priceUnit price per -
Play food - Whole grain Cheese crackers
Regular price $5.00 USDRegular priceUnit price per -
Bento resuable bread bag - Wheat print
Regular price $19.00 USDRegular priceUnit price per -
Bento resuable bread bag - Pretzel print
Regular price $19.00 USDRegular priceUnit price per -
Sold out
Appel tart with whipped cream
Regular price $25.00 USDRegular priceUnit price perSold out -
Hot chocolate with whipped cream take away cup
Regular price $26.00 USDRegular priceUnit price per -
Gouda cheese, 1 piece
Regular price $7.00 USDRegular priceUnit price per -
Child´s tea towel
Regular price $16.00 USDRegular priceUnit price per -
Play food - Wholemeal Round Roll With Sesame Seed
Regular price $7.00 USDRegular priceUnit price per -
New york greek coffee cup to go
Regular price $33.00 USDRegular priceUnit price per -
Normas deli storage / Gift bag
Regular price $4.00 USDRegular priceUnit price per -
Play food - Round sesame cracker
Regular price $5.00 USDRegular priceUnit price per -
Maple syrup bottle
Regular price $29.00 USDRegular priceUnit price per -
Love banana
Regular price $29.00 USDRegular priceUnit price per -
Play food - Pretzel
Regular price $27.00 USDRegular priceUnit price per -
Storage/ Gift bag Normas Bakery
Regular price $4.00 USDRegular priceUnit price per -
French baguette
Regular price $8.00 USDRegular priceUnit price per -
Play food - Wholegrain bread roll
Regular price $7.00 USDRegular priceUnit price per