-
Sale
French baguette
Regular price $9.00 USDRegular priceUnit price per$11.00 USDSale price $9.00 USDSale -
Charcuterie mix - play set
Regular price $64.00 USDRegular priceUnit price per$78.00 USDSale price $64.00 USDSale -
Sale
Cheese Play set
Regular price $37.00 USDRegular priceUnit price per$43.00 USDSale price $37.00 USDSale -
Play food - Yellow banana (3 pieces)
Regular price $15.00 USDRegular priceUnit price per$18.00 USDSale price $15.00 USDSale -
Charcuterie , cheese and crackers play set
Regular price $65.00 USDRegular priceUnit price per -
Pear slices (3 pieces)
Regular price $9.00 USDRegular priceUnit price per$11.00 USDSale price $9.00 USDSale -
Soft toy - Cappuccino to go
Regular price $26.00 USDRegular priceUnit price per$30.00 USDSale price $26.00 USDSale -
Coffee break pretend play set
Regular price $51.00 USDRegular priceUnit price per$66.00 USDSale price $51.00 USDSale -
Sale
Italian Salami
Regular price $26.00 USDRegular priceUnit price per$30.00 USDSale price $26.00 USDSale -
Normas deli storage / Gift bag
Regular price $5.00 USDRegular priceUnit price per -
Salami, Camembert & Sesame crackers Play set 5 piece
Regular price $45.00 USDRegular priceUnit price per$55.00 USDSale price $45.00 USDSale -
Sale
Tuscan Salami
Regular price $12.00 USDRegular priceUnit price per$15.00 USDSale price $12.00 USDSale -
Sale
Packet of butter
Regular price $14.00 USDRegular priceUnit price per$18.00 USDSale price $14.00 USDSale -
Sale
Oat Milk bottle
Regular price $17.00 USDRegular priceUnit price per$21.00 USDSale price $17.00 USDSale -
Blue cheese slices ,3 piece
Regular price $7.00 USDRegular priceUnit price per$8.00 USDSale price $7.00 USDSale -
Bakery tote/ storage bag
Regular price $18.00 USDRegular priceUnit price per -
Swedish Pancakes + maple syrup
Regular price $64.00 USDRegular priceUnit price per$80.00 USDSale price $64.00 USDSale -
Play food - Whole wheat baguette
Regular price $9.00 USDRegular priceUnit price per$11.00 USDSale price $9.00 USDSale -
Play food - Whipped cream (2 pieces)
Regular price $7.00 USDRegular priceUnit price per$9.00 USDSale price $7.00 USDSale -
Lemon slices (3 pieces)
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price per$7.00 USDSale price $6.00 USDSale -
Swedish Pancake recipe
Regular price $8.00 USDRegular priceUnit price per$9.00 USDSale price $8.00 USDSale -
Play food - Triangle sesame cracker
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price per$8.00 USDSale price $6.00 USDSale -
Play food - Whole grain Cheese crackers
Regular price $6.00 USDRegular priceUnit price per$8.00 USDSale price $6.00 USDSale -
Bento resuable bread bag - Wheat print
Regular price $20.00 USDRegular priceUnit price per